Jak przebiegają kwalifikacje do Standardu Allegro?

Kwalifikacje do Standardu Allegro odbywają się automatycznie co miesiąc:

  • Dane do Standardu Allegro pochodzą z 2 miesięcy poprzedzających miesiąc, w którym odbywa się kwalifikacja.
  • Powyższe dane w tabeli Standardu Allegro ostatecznie zaktualizują się 7. dnia miesiąca, w którym odbywa się kwalifikacja. Oznacza to, że jeśli nie spełnisz wymaganych kryteriów, ale między 1. a 7. dniem porozumiesz się z kupującym i postanowicie unieważnić komentarze, uwzględnimy to aktualizując dane 7. dnia nowego miesiąca kwalifikacyjnego (zaktualizowane dane sprawdzisz na swoim koncie 8. dnia) - dzięki temu będziesz mieć nadal szansę przystąpić do Standardu Allegro.
  • Do udziału w Standardzie Allegro sprzedający są zapraszani 10. dnia każdego miesiąca.

Przykładowo: Jeśli 7 sierpnia Twoje dane z czerwca i lipca będą spełniać kryteria Standardu Allegro, 10 sierpnia zaprosimy Cię do wzięcia w nim udziału.

Co miesiąc będziemy sprawdzać, czy aktualni uczestnicy Standardu Allegro w dalszym ciągu spełniają jego kryteria. W przypadku negatywnej weryfikacji dalsze uczestnictwo konta w Standardzie zostanie anulowane.

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do Standardu Allegro przejdź do zakładki: Moja sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Standard Allegro.

W widoku tej zakładki widoczne są bieżące dane do najbliższej kwalifikacji. Jeżeli chcesz sprawdzić dane brane pod uwagę w kwalifikacji minionej wybierz „Dane z poprzedniej kwalifikacji”.

sa.png


Masz pytanie?  Napisz do nas