Zestawienie ocen sprzedaży

Zestawienie ocen sprzedaży jest dostępne w Moje Allegro > Moje konto > Komentarze i ocena sprzedaży: Ocena sprzedaży. Zawiera ono średnią ocen sprzedaży, zestawienie powodów niezadowolenia kupujących, a także podsumowanie ocen z ostatnich 3 miesięcy. Średnia ocen sprzedaży jest również widoczna na karcie użytkownika. Zarówno zestawienie w Moim Allegro, jak i średnia ocen na karcie użytkownika, są prezentowane po uzyskaniu przez sprzedającego minimum 10 ocen.

Oceny sprzedaży wystawione przez użytkownika bez pełnej aktywacji konta nie są uwzględniane w wynikach sprzedającego. Jeśli użytkownik dokona pełnej aktywacji konta w ciągu 90 dni od wystawienia oceny sprzedaży, wówczas jest ona wliczana do wyników sprzedającego. W przypadku gdy użytkownik nie dokona pełnej aktywacji w tym czasie, jego ocena zostaje przeniesiona do archiwum i nie wpływa na statystyki ocen sprzedaży.

Wyniki ocen sprzedaży są aktualizowane, gdy użytkownik uzyska co najmniej 10 kolejnych ocen.

Jesteśmy aktualnie w trakcie zmian systemu komentarzy. Ocenę sprzedaży możesz też sprawdzić na stronie Twoje oceny, która docelowo zastąpi zakładki Ocena sprzedaży i Otrzymane w Moim Allegro. Prezentujemy na niej wyniki z ostatnich 12 miesięcy.