Co oznacza zielona ikona "wysyłka gratis"?

Oferta wyróżniona jest na liście ofert ikoną , jeśli sprzedający pokrywa koszt co najmniej jednej z poniższych opcji dostawy:

  • paczki pocztowej ekonomicznej,
  • paczki pocztowej priorytetowej,
  • listu poleconego ekonomicznego,
  • listu poleconego priorytetowego,
  • przesyłki kurierskiej,
  • odbioru w punkcie.

Jak uzyskać oznaczenie wysyłka gratis przy swoich ofertach?

W formularzu wystawiania przedmiotu, przy co najmniej jednej z wymienionych opcji dostawy, wpisz 0 zł jako koszt wysyłki pierwszej sztuki i każdej kolejnej sztuki w jednej paczce. Pojawi się ikona wysyłki gratis.

wysylka_gratis2.png


Gdzie widać wyróżnione oferty?

Na wszystkich listach ofert. Kupujący podczas przeszukiwania kategorii mogą też odfiltrować tylko oferty z wysyłką gratis.

wysylka_gratis_listing.jpg


Czy muszę płacić za wyróżnienie moich ofert ikoną wysyłka gratis?

Nie. Wysyłka gratis to bezpłatna forma wyróżniania na listach ofert.

Jakie są korzyści wyróżnienia ofert wysyłką gratis?

Klienci chętnie skorzystają z możliwości darmowej dostawy. Wyróżnienie na liście ofert przyciągnie ich uwagę. Dzięki temu większą szansę na zatrzymanie stałych klientów i zdobycie nowych. Jeżeli udostępnisz wysyłkę gratis i kupujący wybierze w formularzu dostawy i płatności tę formę przesyłki, w ocenie sprzedaży nie będzie mógł Ci dać mniej niż 5 gwiazdek za koszty przesyłki.

Pamiętaj aby opcji wysyłki gratis używać zgodnie z jej przeznaczeniem i od niczego jej nie uzależniać (np. nie może zależeć ona od ilości zakupionego towaru czy miejsca zamieszkania).

Jako sprzedający pamiętaj również, że wysyłka gratis obowiązuje jedynie na terenie Polski. W przypadku, gdy zakupu dokona u Ciebie użytkownik z zagranicy i wybierze taką opcję dostawy, nie musisz wysyłać przedmiotu za darmo. Masz możliwość naliczenia realnych kosztów wysyłki.